Witamy w firmie ARTEMIDA

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ARTEMIDA.biz.pl

Regulamin Sklepu Internetowego ARTEMIDA.biz.pl określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży lunet, lunet obserwacyjnycm lornetek i akcesorii firmy MEOPTA za pośrednictwem Sklepu Internetowego ARTEMIDA.biz.pl.

 

WARUNKI OGÓLNE, WARUNKI ZAMAWIANIA I SPRZEDAŻY:

 

 1. Właścicielem Sklepu Internetowego ARTEMIDA.biz.pl jest firma ARTEMIDA. z siedzibą w Krakowie  przy ul.Francesco Nullo 15/94, 31-543 Kraków Telefon: 693 830 770 NIP: 676-155-58-55
 2. Zamówienia na produkty ARTEMIDA.biz.pl można składać za pośrednictwem strony WWW znajdującej się pod adresem http://www.ARTEMIDA.biz.pl
 3. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.
 4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 5. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego ARTEMIDA.biz.pl. Podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 3 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub drogą elektroniczną. Do klientów, którzy nie zgodzą się na podanie swojego numeru telefonu, zamówienie zostanie wysłane Pocztą Polską.
 6. Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane.
 7. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.
 8. Zamówiony towar będzie dostarczany przesyłką kurierską, lub za pośrednictwem Poczty Polskiej, w zależności od miejsca wysłania towaru.
 9. Koszty dostarczenia: dla zamówień na kwotę do 200 zł brutto koszt wysyłki wynosi 14,50 zł , przesyłka za pobraniem wynosi 20 zł. Dla zamówień przekraczających kwotę 200 zł brutto towar jest wysyłany na koszt firmy ARTEMIDA.
 10. Ceny w Sklepie Internetowym ARTEMIDA wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto). W przypadku zakupu towaru na który wprowadzona jest błedna cena, przez obsługę sklepu bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane.
 11. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
 12. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu oraz oryginalna karta gwarancyjna.
 13. W przypadku wyboru sposobu płatności "przelew", towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia.
 14. W Sklepie Internetowym ARTEMIDA.biz.pl nie są honorowane karty stałego klienta.
 15. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt Firmy ARTEMIDA nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.
 16. Zwrot należy wysłać bez kwoty pobraniowej. W innym przypadku firma ARTEMIDA.biz.pl nie odbierze przesyłki.
 17. Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy zakupu w terminie do 14 dni od jej zawarcia bez podania przyczyny. Klient ponosi koszty przesyłki związane ze zwrotem towaru.
 18. Wzór stosownego oświadczenia należy pobrać z dołu strony - Materiały do pobrania wydrukować i wypełnić. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania.
 19. Pieniądze za zwrócony towar Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w terminie do 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego towaru. Koszty odesłania towaru nie podlegają zwrotowi.
 20. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym ARTEMIDA.biz.pl jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.
 21. Sklep ARTEMIDA.biz.pl zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym klient zostanie poinformowany.
 22. Użytkownik rejestrując sie na sklepie internetowym ARTEMIDA.biz.pl wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy ARTEMIDA.biz.pl

 

 

WARUNKI REKLAMACJI :

 

 1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (dowód sprzedaży oraz oryginalna karta gwarancyjna).
 2. Na wszystkie reklamowane produkty z tytułu niezgodności towaru z umową zakupione w naszym sklepie przyznawana jest 10 letnia gwarancja producenta.
 3. Koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa kupujący.
 4. Zgłoszenie reklamacyjne musi być złożone na wypełnionym czytelnie formularzu, którego wzór należy pobrać z dołu strony - Materiały do pobrania.
 5. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 21 dni od daty dostarczenia uszkodzonego towaru pod adres firmy ARTEMIDA: ul.Francesco Nullo 15/94, 31-543 Kraków
 6. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.
 7. Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta w sprzęcie nie zużytym.
 8. Reklamacji nie podlegają: mechaniczne uszkodzenia, niewłaściwa eksploatacja oraz zaniedbania w utrzymaniu, samowolne naprawy, rozkręcania, przeróbeki lub zmiany konstrukcyjne (dokonywanych przez użytkownika lub osoby nieupoważnione), niewłaściwego montażu.
 9. W przypadku gdy towar jest niezgodny z umową kupujący może żądać: w pierwszej kolejności - nieodpłatnej naprawy. 
 10. jeśli naprawa jest niemożliwa lub wymaga nadmiernych kosztów albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie towar zostanie wymieniony na nowy.
 11. Przesyłki z wymienionymi produktami odsyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, przesyłką zwykłą, chyba że klient zażyczy sobie aby wysyłka była na jego koszt.
 12. Dane dotyczące przelewu bankowego na konto: Nazwa banku: ING Bank Śląski S.A. Numer konta: 85 1050 1445 1000 0022 7737 3730; Tytuł przelewu: Zapłata za zamówienie numer...... (nr zamówienia + data)
 13. Złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym ARTEMIDA.biz.pl oznacza akceptację postanowień regulaminu.

 

 MATERIAŁY DO POBRANIA

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość [.doc]
Reklamacja i zwrot uszkodzonego towaru [.doc]

meopta - lunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne w krakowielunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne firmy meopta w krakowielunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne w krakowie
Nasze domeny z produktami marki Meopta: www.kolimatory.com.pl, www.lunety.info.pl, www.lunety-kolimatory.pl, www.lunetykolimatory.pl, www.swiatlunet.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania w całości lub części danych merytorycznych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).