Witamy w firmie ARTEMIDA

Jesteś w PRODUKTY > LORNETKI > wróć do poprzedniej strony

PRODUKTY - LORNETKI

Lornetki MEOSTAR B1 powstały w wyniku długoletnich doświadczeń Meopty w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości sprzętu optycznego, takiego jak celowniki i lunety obserwacyjne.

Nazwa MEOSTAR oznacza, że lornetki te są wykonane tylko z najwyższej jakości materiałów w połączeniu z najnowocześniejszym i zaawansowanym procesem konstrukcji.

Zaprojektowane i wykonane w sposób, który usatysfakcjonuje najbardziej wymagających użytkowników tak pasjonatów jak zawodowców. Maksymalna transmisja światła, dokładne odwzorowanie kolorów i bardzo wysoka rozdzielczość obrazu w całym polu widzenia. Zalety te plasują lornetki MEOSTAR wśród optyki najlepszych producentów i pozwalają skutecznie konkurować z lornetkami renomowanych europejskich marek. 

 

  • Ergonomiczny kształt
  • Solidna obudowa ze stopu aluminium zapewniająca wieloletnią ochronę wytrzymałość i trwałość konstrukcji.
  • Zewnętrzna warstwa wykonana z wytrzymałej gumy, zapewniając wygodny uchwyt i chroniąc przed uszkodzeniami.
  • W pełni pokrywane wszystkie powierzchnie powietrze-szkło i fazowe pokrycie korekcyjne pryzmatów zaprojektowane przez Schmidt dają maksymalną transmisję światła i doskonałą ostrość obrazu.
  • Wykręcane gumowe osłony okularów pozwalają idealnie dopasować odległość lornetki od oczu zarówno tym, którzy korzystają z okularów.
  • Wnętrze wypełnione azotem zapewnia całkowitą wodo- i mgło-odporność.
  • Szeroki, wygodny, wyściełany pasek na szyję.


meopta - lunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne w krakowielunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne firmy meopta w krakowielunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne w krakowie
Nasze domeny z produktami marki Meopta: www.kolimatory.com.pl, www.lunety.info.pl, www.lunety-kolimatory.pl, www.lunetykolimatory.pl, www.swiatlunet.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania w całości lub części danych merytorycznych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).