Witamy w firmie ARTEMIDA

Jesteś w PRODUKTY > LUNETY OBSERWACYJNE > wróć do poprzedniej strony

PRODUKTY - LUNETY OBSERWACYJNE

Lunety obserwacyjne zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o miłośnikach natury, obserwatorach ptaków, myśliwych, strzelających do celu i wszystkich, którzy potrzebują kompaktowego, lekkiego, wodoodpornego instrumentu optycznego, charakteryzującego się najwyższymi parametrami jeżeli chodzi o transmisję światła i ostrość obrazu. Lunety obserwacyjne  została zaprojektowana i wykonana z najwyższą starannością i precyzją przez najlepszych techników firmy Metopa. W konstrukcji lunet obserwacyjnych w pełni wykorzystano ogromne doświadczenie konstrukcyjne i technologiczne firmy Metopa nabyte podczas 70 lat pracy nad konstrukcją różnorodnego typu sprzętu optycznego.

 

MEOSTAR S1-75 APO (z obiektywami APO) jest przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Ten model lunet został zaprojektowany w sposób umożliwiający redukcję wtórnych zaburzeń kolorów i zapewniający jasny i krystalicznie czysty obraz, nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Wykorzystując fotoadapter nadaje się do robienia zdjęć nawet z dużych odległości.

 

Meopta TGA 75 jest lunetą teleskopową. Wysuwana konstrukcja tubusa pozwala  zmniejszyć wymiary lunety co umożliwia szybkie przygotowanie się do obserwacji ustawiając lunetę na statywie (tripod ¼” lub ¾”) lub po prostu opierając o skałę lub drzewo. Po złożeniu długość lunety wynosi 25 cm.  Ta składana i bardzo lekka luneta nadaje się świetnie do używania w terenie, szczególnie w ruchu. Dzięki odporności na hałas i wstrząsy luneta jest niezwykle wytrzymała, co w połączeniu z  właściwościami wodo- i kurzoszczelnymi sprawia, że powinna być obowiązkowym wyposażeniem dla każdego profesjonalnego podróżnika i myśliwego.

 

Okulary modelu MEOPTA TGA 75 i MEOSTAR S1 są wzajemnie wymienne, z wyjątkiem okulara 30x WA-R, który pasuje jedynie do modelu TGA 75.  

 


meopta - lunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne w krakowielunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne firmy meopta w krakowielunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne w krakowie
Nasze domeny z produktami marki Meopta: www.kolimatory.com.pl, www.lunety.info.pl, www.lunety-kolimatory.pl, www.lunetykolimatory.pl, www.swiatlunet.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania w całości lub części danych merytorycznych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).