Witamy w firmie ARTEMIDA

Jesteś w KATALOGU/SKLEPIE > MEOPTA > LUNETY OBSERWACYJNE > MEOSTAR S1 75 > MEOSTAR S1 75 PROSTA

Kliknij aby powiększyć
[powiększ]
MEOPTA
MEOSTAR S1 75 PROSTA
Cena: 2880 PLN

Powiększenie:
Pole widzenia:
Średnica soczewki:
Średnica wyjściowa:
Zakres dioptrii:
Odległość od oka:
Min. dystans obserwacji:
Gwint montażowy:
Długość (bez okulara):
Waga (bez okulara):
30xWA
38m/1000m
75 mm
2,5 mm
? 5 Dpt
15 mm
4,2 m
W 1/4
350 mm
1150 g


Opis produktu:

Lunety obserwacyjne zostały zaprojektowane z myślą o myśliwych, obserwatorach natury i ptaków, strzelców sportowych, oraz wszystkich którzy oczekują  kompaktowego, lekkiego i wodoodpornego przyrządu obserwacyjnego z najlepszą transmisją światła oraz najwyższą rozdzielczością. Meostar S1-75  z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających urzytkowników. Lunety te redukują wtórne odwzorowanie kolorów i zapewniają krystalicznie czysty obraz, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. 

Okulary do Meopta TGA  75 oraz Meostar S1 i Meostar S1 APO  są wzajemnie wymienne.Wyjątkiem jest okular 30x WA-R który może być użyty wyłącznie z lunetą TGA 75.

Producent: MEOPTA

Gwarancja 10 lat. 

 

 

Na zdjęciu produktu jest komplet - luneta oraz okular. Należy dokupić dodatkowo okular do lunety.Kliknij aby powiększyć
[powiększ]
Okular do lunet obserwacyjnych 30 x WA
Cena: 739 PLNOpis produktu:

Okular do zestawu z lunetą obserwacyjną  Meostar S1-75, Meostar S1-75 APO lub Meopta TGA 75

Kliknij aby powiększyć
[powiększ]
Okular do lunet obserwacyjnych 20 - 60x
Cena: 1440 PLNOpis produktu:

Okular  do zestawu z lunetą obserwacyjną Meostar S1-75, Meostar S1-75 APO lub Meopta TGA 75
Napisz do nas zapytanie, za pomocą poniższego formularza:

Zapytanie o produkt NR 2
MEOSTAR S1 75 PROSTA

Imię


Nazwisko


Adres email


Treść zapytania
Zamówienie produktu oznacza akceptację regulaminu. Złożenie zamówienia jednoznaczne jest z zapytaniem o sprawdzenie dostępności produktu.

ZAMÓW PRODUKT MEOPTA MEOSTAR S1 75 PROSTA
REGULAMIN SKLEPU

meopta - lunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne w krakowielunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne firmy meopta w krakowielunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne w krakowie
Nasze domeny z produktami marki Meopta: www.kolimatory.com.pl, www.lunety.info.pl, www.lunety-kolimatory.pl, www.lunetykolimatory.pl, www.swiatlunet.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania w całości lub części danych merytorycznych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).