Witamy w firmie ARTEMIDA

Firma Artemida jest autoryzowanym dystrybutorem w Polsce renomowanego czeskiego producenta sprzętu optycznego – firmy Meopta-Optika, której tradycja sięga 1933 roku. 

 

Nasza oferta skierowana jest głównie do myśliwych, strzelców sportowych i obserwatorów przyrody. Oferujemy Państwu szeroki wybór lunet myśliwskich ze stałym i zmiennym powiększeniem , lunety obserwacyjne, lornetki, kolimatory oraz akcesoria do wszystkich tych produktów.

 

Współpracujemy z wieloma sklepami myśliwskimi , w których możecie Państwo nabyć produkty marki Meopta na terenie całej Polski.

W naszym sklepie internetowym prowadzimy również wysyłkową sprzedaż detaliczną.

Serdecznie polecamy produkty optyczne firmy Meopta jako niezastąpione podczas Państwa doświadczeń plenerowych, by … mieć oko na wszystko !

 

 

Meopta-Optika jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości optyki myśliwskiej i sportowej. To firma z długoletnią tradycją wiedzy i praktycznych umiejętności a gwarancją jej kontynuacji jest ciągły rozwój zarówno technologii jak i strategii zarządzania.

Marka Meopta stanowi w dniu dzisiejszym synonim jakości, niezawodności i odpowiedzialności za produkt.

Historia firmy sięga 1933 roku, kiedy to czeski inżynier Aloes Benes otworzył fabrykę Optikotechna w mieście Prerov, w której początkowo konstruowano soczewki oraz powiększalniki. Podczas II wojny światowej Optikotechna wyspecjalizowała się w produkcji sprzętu optycznego dla potrzeb wojskowych (dalmierze, peryskopy, lornetki, lunety na broń).

W 1946 roku zmieniono nazwę fabryki na Państwowe Zakłady Optyczne MEOPTA. W latach 1947 -1971 Meopta stała się największym producentem powiększalników fotograficznych na świecie oraz jedynym wytwórcą projektorów filmowych w środkowej Europie. Od 1971 roku nastąpił znaczny wzrost produkcji dla celów militarnych państw Układu Warszawskiego.

W roku 1988 zmniejszono produkcję dla celów wojskowych oraz wprowadzono nowe serie lunet celowniczych na rynek cywilny. Dzięki temu w produktach firmy MEOPTA wdrażane były błyskawicznie wszelkie nowinki techniczno-optyczne , gdyż produkcja militarna zawsze przoduje w wyścigu technologii. Szybka reakcja na nowoczesne technologie i oryginalne patenty to również podstawy bieżącej polityki firmy MEOPTA i źródło jej obecnego sukcesu.

Obecnie Meopta – Optika jest jednym z wiodących przedsiębiorstw optycznych w Europie kooperującym z najbardziej liczącymi się producentami optyki na świecie dostarczając swoje produkty do 55 krajów.

 

 

 

Nasza firma na targach EXPOHunting 2010 w Sosnowcu.
W dniach 19-21 lutego 2010 roku nasza firma uczestniczyła w targach EXPOHunting 2010 w Sosnowcu. Stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem. Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do współpracy.

Kliknij aby powiększyć   Kliknij aby powiększyć
KATALOG/SKLEP
LISTA DYSTRYBUTORÓW
KONTAKT Z NAMI

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania w całości lub części danych merytorycznych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).

Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe występujące na stronach internetowych firmy Artemida oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

meopta - lunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne w krakowielunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne firmy meopta w krakowielunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne w krakowie
Nasze domeny z produktami marki Meopta: www.kolimatory.com.pl, www.lunety.info.pl, www.lunety-kolimatory.pl, www.lunetykolimatory.pl, www.swiatlunet.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania w całości lub części danych merytorycznych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).